Yhteystiedot

Leiritoimikunnan yhteystiedot näet alla.

Leirin projektisihteerinä toimii Katariina Niemelä, jonka tavoitat katariina.niemela@upl.fi tai puh. 0400 736 378. Projektisihteeri vastaa leiriä koskeviin yleisiin tiedusteluihin ja ohjaa asian tarvittaessa oikealle toimialapäällikölle.

Leiritoimikunta Tehtävä Sähköposti
Teemu Jumpponen leiripäällikkö teemu.jumpponen@gmail.com
Samuel Siliin 2. leiripäällikkö samuel.siliin@gmail.com
Antti Mutikainen koulutuspäällikkö kt1@koulutustoimisto.fi
Taina Halttunen 2. koulutuspäällikkö kt2@koulutustoimisto.fi
Mika Riipi turvallisuuspäällikkö mika.riipi@luukku.com
Arto Dahlman 2. turvallisuuspäällikkö arto.dahlman@gmail.com
Camilla Volanen tiedotuspäällikkö camilla.volanen@gmail.com
Tom Leitsaro 2. tiedotuspäällikkö tom@puistolanvpk.fi
Tero Kuitunen järjestelypäällikkö terokuitu@gmail.com
Kalle Kaunisvaara 2. järjestelypäällikkö kalle.kaunisvaara@hotmail.com
Henna Hirvonen ensiavun vastaava hmhirvonen@gmail.com
Tommi Karlsson keittiömestari tommi.karlsson@savionvpk.fi
Harri Könönen kanttiinivastaava harri.kononen@rajakylanvpk.fi
Hannu "Jenkki" Silvasti ohjelmapäällikkö jenkki63@gmail.com
Antero Piispanen 2. ohjelmapäällikkö reisikoipi@gmail.com
Elina Saltio toimistopäällikkö elina.saltio@gmail.com
Antti Aitta UPL NTTK edustaja antti.aitta@leppavaaranvpk.fi
Timo Särkilampi HELPE NTTK edustaja timo.sarkilampi@helpe.fi
Miika Smolsky UPL nuorten edustaja miika.smolsky@gmail.com
Pinja Friberg HELPE nuorten edustaja pinja.friberg@gmail.com
Katariina Niemelä projektisihteeri katariina.niemela@upl.fi
Sari Tuuri-Salonen 2. projektisihteeri sari.tuuri-salonen@upl.fi


















































































































































Nimi



Tehtävä



Sähköposti



Puhelinnumero



Teemu Jumpponen



leiripäällikkö



teemu.jumpponen@gmail.com



Samuel Siliin



2. leiripäällikkö



samuel.siliin@gmail.com



Antti Mutikainen



koulutuspäällikkö



antti.mutikainen@gmail.com



050 320 1372



Taina Halttunen



2. koulutuspäällikkö



tainahalttunen@hotmail.com



040 720 3270



Mika Riipi



turvallisuuspäällikkö



mika.riipi@luukku.com



045 128 5527



Arto Dahlman



2. turvallisuuspäällikkö



arto.dahlman@gmail.com



040 5150 650



Camilla Volanen



tiedotuspäällikkö



camilla.volanen@gmail.com



040 517 2861



Tom Leitsaro



2. tiedotuspäällikkö



tom@puistolanvpk.fi



Hannu "Jenkki" Silvasti



ohjelmapäällikkö



jenkki63@gmail.com



050 523 1463



Antero Piispanen



2. ohjelmapäällikkö



reisikoipi@gmail.com



Tero Kuitunen



järjestelypäällikkö



terokuitu@gmail.com



Kalle Kaunisvaara



2. järjestelypäällikkö



kalle.kaunisvaara@hotmail.com



045 6710 238



Henna Hirvonen



ensiavun vastaava



hmhirvonen@gmail.com



046 624 2527



Tommi Karlsson



keittiömestari



tommi.karlsson@savionvpk.fi



040 777 8208



Harri Könönen



kanttiinivastaava



harri.kononen@rajakylanvpk.fi



0400 6116 53



Elina Saltio



toimistopäällikkö



elina.saltio@gmail.com



Antti Aitta



UPL NTTK edustaja



antti.aitta@leppavaaranvpk.fi



Timo Särkilampi



HELPE NTTK edustaja



timo.sarkilampi@helpe.fi



Miika Smolsky



UPL nuorten edustaja



miika.smolsky@gmail.com



Pinja Friberg



HELPE nuorten edustaja



pinja.friberg@gmail.com



Katariina Niemelä



projektisihteeri



katariina.niemela@upl.fi



0400 736 378



Sari Tuuri-Salonen



2. projektisihteeri



sari.tuuri-salonen@upl.fi














































































































































Nimi



Tehtävä



Sähköposti



Puhelinnumero



Teemu Jumpponen



leiripäällikkö



teemu.jumpponen@gmail.com



Samuel Siliin



2. leiripäällikkö



samuel.siliin@gmail.com



Antti Mutikainen



koulutuspäällikkö



antti.mutikainen@gmail.com



050 320 1372



Taina Halttunen



2. koulutuspäällikkö



tainahalttunen@hotmail.com



040 720 3270



Mika Riipi



turvallisuuspäällikkö



mika.riipi@luukku.com



045 128 5527



Arto Dahlman



2. turvallisuuspäällikkö



arto.dahlman@gmail.com



040 5150 650



Camilla Volanen



tiedotuspäällikkö



camilla.volanen@gmail.com



040 517 2861



Tom Leitsaro



2. tiedotuspäällikkö



tom@puistolanvpk.fi



Hannu "Jenkki" Silvasti



ohjelmapäällikkö



jenkki63@gmail.com



050 523 1463



Antero Piispanen



2. ohjelmapäällikkö



reisikoipi@gmail.com



Tero Kuitunen



järjestelypäällikkö



terokuitu@gmail.com



Kalle Kaunisvaara



2. järjestelypäällikkö



kalle.kaunisvaara@hotmail.com



045 6710 238



Henna Hirvonen



ensiavun vastaava



hmhirvonen@gmail.com



046 624 2527



Tommi Karlsson



keittiömestari



tommi.karlsson@savionvpk.fi



040 777 8208



Harri Könönen



kanttiinivastaava



harri.kononen@rajakylanvpk.fi



0400 6116 53



Elina Saltio



toimistopäällikkö



elina.saltio@gmail.com



Antti Aitta



UPL NTTK edustaja



antti.aitta@leppavaaranvpk.fi



Timo Särkilampi



HELPE NTTK edustaja



timo.sarkilampi@helpe.fi



Miika Smolsky



UPL nuorten edustaja



miika.smolsky@gmail.com



Pinja Friberg



HELPE nuorten edustaja



pinja.friberg@gmail.com



Katariina Niemelä



projektisihteeri



katariina.niemela@upl.fi



0400 736 378



Sari Tuuri-Salonen



2. projektisihteeri



sari.tuuri-salonen@upl.fi