Naistyötoimikunta vuonna 2017

Naistyön toimihenkilöt

Tehtävä

Nimi / sähköposti

Puhelin

Puheenjohtaja
 

 

Marjo Matikka
marjo.matikka@luukku.com
Espoon VPK 

050 300 1327

Varapuheenjohtaja


 

Tiina Lustig 
tiina.lustig@live.fi
Korson VPK

050 433 6422

Koulutusohjaaja


 

Mervi Kannisto-Kallela
mervi.kannistokallela@saunalahti.fi
Vihtijärven VPK 

0400 998 712

Sihteeri


 

Jaana Sergelius
jaana@sergelius.fi
Sottungsby FBK 

044 336 9000

Emäntä


 



 

Naistyötoimikunnan alueelliset jäsenet

Alue

Nimi / sähköposti

Puhelin

Länsi-Uusimaa
Espoo

Lissu Koskio
lissukoskio@gmail.com
Leppävaaran VPK: n kannatusyhdistys ry

045 7880 9824

Länsi-Uusimaa
Lohja

Tuire Levo
tuirelevo@gmail.com
Virkkalan VPK

040 595 6163

Keski-Uusimaa
Tuusula

Jaana Hellgren
jaana.h.hellgren@hus.fi
Kellokosken VPK 

050 570 3446

Keski-Uusimaa
Vantaa

Tiina Lustig 
tiina.lustig@live.fi
Korson VPK

050 433 6422

Helsinki


Anneli Sarlin
anneli.sarlin@puistolanvpk.fi
Puistolan VPK 

040 531 4836


Naistyötoimikunnan alueelliset vara
jäsenet

Alue

Nimi / sähköposti

Puhelin

Länsi-Uusimaa
Espoo

Tuija Lasonen
m.savilampi@kolumbus.fi
Espoon VPK

0400 418148

Länsi-Uusimaa
Lohja

Anne Vaittinen
anne.m.vaittinen@gmail.com
Nummelan VPK

040 175 2770

Keski-Uusimaa
Tuusula

Pirkko Åhs
pirkko.ahs@gmail.com
Kellokosken VPK

0400 62 1123

Keski-Uusimaa
Vantaa

Jaana Sergelius
jaana@sergelius.fi
Sottungsby FBK 

044 336 9000

Helsinki

Minna Heinonen
minna.t.heinonen@luukku.com
Malmin VPK

040 721 8909


Naistyön kouluttajat

Tehtävä

Nimi / sähköposti

Puhelin

Koulutusohjaaja

Mervi Kannisto-Kallela
mervi.kannistokallela(at)saunalahti.fi
Vihtijärven VPK

0400 998 712

Kouluttaja

Tuula Marttinen
tuula.marttinen(at)elisanet.fi
Nummelan VPK

040 732 6007

Kouluttaja

Kouluttaja

Kouluttaja

Kouluttaja



Kouluttaja

Kouluttaja



 

(Tietoja on päivitetty 14.09.2016)